Chronoswiss model Lunar Chronograph z kolekcji Chronographs , nr ref. CH 7523 L , koperta stal nierdzewna
Karta informacyjna zegarka
| Marka: | Chronoswiss |
| Kolekcja: | Chronographs |
| Model: | Lunar Chronograph |
| Nr ref.: | CH 7523 L |
| Rodzaj: | męski |
| Koperta: | stal nierdzewna |
| Kształt: | okrągły |
| Wysokość: | 38,00 mm |
| Średnica: | 38.0 mm |
| Grubość: | 15,00 mm |
| Waga: | - |
| Wodoszczelność: | 3 bar / 30 m |
| Napęd: | automatyczny naciąg |
| Kaliber: | C.755 |
| Kaliber bazowy: | ETA/Valjoux 7750 |
| Pasek/bransoleta: | skórzany |
| Cena: | 5.400 € |
Funkcje dodatkowe / Cechy / Szczegóły
| chronograf | Tak |
| podwójny chronograf: | Nie |
| chronograf z powracającą wskazówką: | Nie |
| repetycja: | Nie |
| alarm: | Nie |
| wskazania czasu drugiej strefy: | Nie |
| wskazania faz Księżyca: | Tak |
| kalendarz: | Nie |
| tourbillon: | Nie |
| wskazanie rezerwy chodu: | Nie |
| datownik: | Nie |
Więcej informacji znajdziesz w naszym katalogu drukowanym
Chronos Katalog edycja 2026
Kliknij w poniższy przycisk, aby otworzyć pełną wersję katalogu w nowej karcie:
Przejdź do sklepu onlinePozostałe edycje katalogu Chronos:
- Chronos Katalog edycja 2025
- Chronos Katalog edycja 2024
- Chronos Katalog edycja 2023
- Chronos Katalog edycja 2022
- Chronos Katalog edycja 2021
- Chronos Katalog edycja 2020
- Chronos Katalog edycja 2019
- Chronos Katalog edycja 2017
- Chronos Katalog edycja 2019
- Chronos Katalog edycja 2016
- Chronos Katalog edycja 2015

