Askania model Heinkel z kolekcji Heinkel , nr ref. HEI-631-2 , koperta stal nierdzewna
Karta informacyjna zegarka
| Marka: | Askania |
| Kolekcja: | Heinkel |
| Model: | Heinkel |
| Nr ref.: | HEI-631-2 |
| Rodzaj: | męski |
| Koperta: | stal nierdzewna |
| Kształt: | okrągły |
| Wysokość: | 42,00 mm |
| Średnica: | 42.0 mm |
| Grubość: | 11,50 mm |
| Waga: | 112,00 g |
| Wodoszczelność: | 10 bar / 100 m |
| Napęd: | ręczny naciąg |
| Kaliber: | Askania 1063 |
| Kaliber bazowy: | Askania 1063 |
| Szkło: | szkło szafirowe |
| Pasek/bransoleta: | skórzany |
| Cena: | 799 € |
Funkcje dodatkowe / Cechy / Szczegóły
| chronograf | Nie |
| podwójny chronograf: | Nie |
| chronograf z powracającą wskazówką: | Nie |
| repetycja: | Nie |
| alarm: | Nie |
| wskazania czasu drugiej strefy: | Nie |
| wskazania faz Księżyca: | Nie |
| kalendarz: | Nie |
| tourbillon: | Nie |
| wskazanie rezerwy chodu: | Nie |
| datownik: | Tak |
Więcej informacji znajdziesz w naszym katalogu drukowanym
Chronos Katalog edycja 2026
Kliknij w poniższy przycisk, aby otworzyć pełną wersję katalogu w nowej karcie:
Przejdź do sklepu onlinePozostałe edycje katalogu Chronos:
- Chronos Katalog edycja 2025
- Chronos Katalog edycja 2024
- Chronos Katalog edycja 2023
- Chronos Katalog edycja 2022
- Chronos Katalog edycja 2021
- Chronos Katalog edycja 2020
- Chronos Katalog edycja 2019
- Chronos Katalog edycja 2017
- Chronos Katalog edycja 2019
- Chronos Katalog edycja 2016
- Chronos Katalog edycja 2015

