Alexander Shorokhoff model Leo Tolstoi Initials z kolekcji Leo Tolstoi , nr ref. AS.LT-IN-RGG , koperta złoto
Karta informacyjna zegarka
| Marka: | Alexander Shorokhoff |
| Kolekcja: | Leo Tolstoi |
| Model: | Leo Tolstoi Initials |
| Nr ref.: | AS.LT-IN-RGG |
| Rodzaj: | męski |
| Koperta: | złoto |
| Kształt: | okrągły |
| Wysokość: | 41,50 mm |
| Grubość: | 12,50 mm |
| Waga: | - |
| Wodoszczelność: | 5 bar / 50 m |
| Napęd: | ręczny naciąg |
| Kaliber: | 3133.AS |
| Kaliber bazowy: | 3133.AS |
| Szkło: | szkło szafirowe |
| Dekiel: | szkło szafirowe |
| Pasek/bransoleta: | skórzany |
| Cena: | 20.500 € |
Funkcje dodatkowe / Cechy / Szczegóły
| chronograf | Tak |
| podwójny chronograf: | Nie |
| chronograf z powracającą wskazówką: | Nie |
| repetycja: | Nie |
| alarm: | Nie |
| wskazania czasu drugiej strefy: | Nie |
| wskazania faz Księżyca: | Nie |
| kalendarz: | Nie |
| tourbillon: | Nie |
| wskazanie rezerwy chodu: | Nie |
| datownik: | Nie |
Więcej informacji znajdziesz w naszym katalogu drukowanym
Chronos Katalog edycja 2026
Kliknij w poniższy przycisk, aby otworzyć pełną wersję katalogu w nowej karcie:
Przejdź do sklepu onlinePozostałe edycje katalogu Chronos:
- Chronos Katalog edycja 2025
- Chronos Katalog edycja 2024
- Chronos Katalog edycja 2023
- Chronos Katalog edycja 2022
- Chronos Katalog edycja 2021
- Chronos Katalog edycja 2020
- Chronos Katalog edycja 2019
- Chronos Katalog edycja 2017
- Chronos Katalog edycja 2019
- Chronos Katalog edycja 2016
- Chronos Katalog edycja 2015

