Porsche Design model Dashboard P'6620 z kolekcji Dashboard , nr ref. 6620.11.48.1238 , koperta tytan
Karta informacyjna zegarka
| Marka: | Porsche Design |
| Kolekcja: | Dashboard |
| Model: | Dashboard P'6620 |
| Nr ref.: | 6620.11.48.1238 |
| Rodzaj: | męski |
| Koperta: | tytan |
| Kształt: | okrągły |
| Wysokość: | 44,00 mm |
| Grubość: | 14,50 mm |
| Waga: | 168,00 g |
| Wodoszczelność: | 10 bar / 100 m |
| Napęd: | automatyczny naciąg |
| Kaliber: | ETA/Valjoux 7753 |
| Kaliber bazowy: | ETA/Valjoux 7753 |
| Szkło: | szkło szafirowe |
| - antyrefleksyjne: | Tak |
| Dekiel: | szkło szafirowe |
| Pasek/bransoleta: | kauczukowy |
| Cena: | 4.400 € |
Funkcje dodatkowe / Cechy / Szczegóły
| chronograf | Tak |
| podwójny chronograf: | Nie |
| chronograf z powracającą wskazówką: | Nie |
| repetycja: | Nie |
| alarm: | Nie |
| wskazania czasu drugiej strefy: | Nie |
| wskazania faz Księżyca: | Nie |
| kalendarz: | Nie |
| tourbillon: | Nie |
| wskazanie rezerwy chodu: | Nie |
| datownik: | Tak |
Więcej informacji znajdziesz w naszym katalogu drukowanym
Chronos Katalog edycja 2026
Kliknij w poniższy przycisk, aby otworzyć pełną wersję katalogu w nowej karcie:
Przejdź do sklepu onlinePozostałe edycje katalogu Chronos:
- Chronos Katalog edycja 2025
- Chronos Katalog edycja 2024
- Chronos Katalog edycja 2023
- Chronos Katalog edycja 2022
- Chronos Katalog edycja 2021
- Chronos Katalog edycja 2020
- Chronos Katalog edycja 2019
- Chronos Katalog edycja 2017
- Chronos Katalog edycja 2019
- Chronos Katalog edycja 2016
- Chronos Katalog edycja 2015

