Immersion model Seal Titanium z kolekcji Seal , nr ref. IMM 6845T , koperta tytan
Karta informacyjna zegarka
| Marka: | Immersion |
| Kolekcja: | Seal |
| Model: | Seal Titanium |
| Nr ref.: | IMM 6845T |
| Rodzaj: | męski |
| Koperta: | tytan |
| Kształt: | okrągły |
| Wysokość: | 48,00 mm |
| Grubość: | 18,00 mm |
| Waga: | 150,00 g |
| Wodoszczelność: | 50 bar / 500 m |
| Napęd: | automatyczny naciąg |
| Kaliber: | Miyota 8125 / 8215 |
| Kaliber bazowy: | Miyota 8125 / 8215 |
| Szkło: | szkło mineralne |
| Pasek/bransoleta: | z tworzywa sztucznego |
| Cena: | 489 € |
Funkcje dodatkowe / Cechy / Szczegóły
| chronograf | Nie |
| podwójny chronograf: | Nie |
| chronograf z powracającą wskazówką: | Nie |
| repetycja: | Nie |
| alarm: | Nie |
| wskazania czasu drugiej strefy: | Nie |
| wskazania faz Księżyca: | Nie |
| kalendarz: | Nie |
| tourbillon: | Nie |
| wskazanie rezerwy chodu: | Nie |
| datownik: | Nie |
Więcej informacji znajdziesz w naszym katalogu drukowanym
Chronos Katalog edycja 2026
Kliknij w poniższy przycisk, aby otworzyć pełną wersję katalogu w nowej karcie:
Przejdź do sklepu onlinePozostałe edycje katalogu Chronos:
- Chronos Katalog edycja 2025
- Chronos Katalog edycja 2024
- Chronos Katalog edycja 2023
- Chronos Katalog edycja 2022
- Chronos Katalog edycja 2021
- Chronos Katalog edycja 2020
- Chronos Katalog edycja 2019
- Chronos Katalog edycja 2017
- Chronos Katalog edycja 2019
- Chronos Katalog edycja 2016
- Chronos Katalog edycja 2015

