Vostok Europe Tybur

Marka Vostok Europe stworzyła zegarek poświęcony Marcinowi Tyburze, utytułowanemu zawodnikowi sztuk mieszanych (sportowiec brał udział w powstawaniu czasomierza). Model Tybur (Nr ref. 6S21-225A436 TYBUR) pochodzi z limitowanej serii 267 sztuk (to nawiązanie do najbliższej gali UFC267, w której Marcin Tubura weźmie udział) i jest opakowany w stalową kopertę o wodoszczelności do 200 m. Na tarczy, oprócz wskazań czasu i stopera, widać na godz. 6 logotyp z niedźwiedziem i napisem „TYBUR”, czyli znakiem rozpoznawczym sportowca. Z kolei na deklu jest wygrawerowany podpis Marcin Tybury na tle niedźwiedzia i numer zegarka. W zestawie z zegarkiem klient otrzymuje silikonowy pasek oraz certyfikat autentyczności i czapkę dedykowaną zawodnikowi.

Zegarki można zakupić w autoryzowanych salonach marki Vostok Europe w Polsce. Cena: 1850 zł.

Model Vostok Europe Tybur, inspirowany i współtworzony przez Marcina Tyburę, odznacza się wyjątkowym połączeniem designu sportowego i eleganckiego. Stalowa koperta zegarka, o średnicy zgodnej z najnowszymi trendami, zapewnia nie tylko wytrzymałość, ale także prestiżowy wygląd. Mechanizm kwarcowy, znany ze swojej precyzji i niezawodności, zapewnia dokładne odmierzanie czasu, a jego wytrzymałość jest dodatkowo podkreślona przez zastosowanie hartowanego szkła mineralnego.

Wyjątkowym akcentem jest również indywidualne numerowanie każdego egzemplarza, co czyni zegarek nie tylko czasomierzem, ale i kolekcjonerskim przedmiotem. Silikonowy pasek, w zestawie z zegarkiem, zapewnia komfort noszenia i odporność na warunki atmosferyczne, co jest szczególnie ważne dla aktywnych użytkowników.

Dostępność zegarka w autoryzowanych salonach Vostok Europe w Polsce sprawia, że jest on łatwo dostępny dla miłośników marki i entuzjastów sztuk walki. Cena, wynosząca 1850 zł, odzwierciedla jakość i ekskluzywny charakter tego unikatowego modelu.